Otokopili Kağıt

Geçirgenlik özelliği sayesinde, karbon kağıt kullanmaya gerek kalmadan yazıların alttaki kağıda kopya edilmesini sağlayan otokopili kağıtlar, birçok alanda yaygın olarak kullanılır. Başta irsaliye ve faturalandırma olmak üzere reçete, satış fişleri, makbuzlar ve biletlerde otokopi kağıtları sıklıkla kullanılır.

Otokopili Kağıt Türleri

Otokopi kağıtları, kullanım alanına göre çeşitli türlerde ve boyutlarda üretilebildiği gibi, temel olarak iki tür otokopi kağıdı bulunur. Ciltli otokopi baskı kağıtları, mürekkepli kalem kullanımı için üretilir ve sadece birkaç kopya üretebilir. Ciltli olmayan otokopili baskı kağıtları ise istenen sayıda nüsha üretebildiği gibi, dijital ya da elektronik kopyalama cihazlarıyla kullanılır.

otokopi kağıdı

Otokopi Kağıdı Kullanım Alanları

Otokopi kağıtları kullanım alanları çok çeşitlidir. Nüsha üretimi gereken her alanda otokopili kağıtlardan yararlanılabilir. Muhasebe gibi iş alanlarında, seyahat sektöründe ya da makbuz gerektiren işlerde otokopili kağıtlar sıklıkla kullanılır.

 

Karbon kağıtlardan farklı olarak otokopili kağıtlar özel bir solüsyona sahiptir. Bu açıdan kullanımı son derece pratiktir.

Otokopili Kağıt Fiyatları

Otokopili kağıt fiyatları, otokopi kağıdının türüne, kalitesine ve gramajına göre değişiklik gösterebilir. Toptan otokopi kağıt ile istenen tür, boyut ve nitelikte otokopi kağıdı üretilebilir.

 

Kargo, makbuz, irsaliye gibi işler için kullanılacak olan otokopi kağıtlarına logo basımı, çeşitli baskılar ya da tablo çizimleri hazır olarak kullanılabilir.

 

Toptan otokopi kağıt fiyatları hakkında bilgi almak ve ürettiğimiz otokopi kağıtlarının niteliklerini öğrenmek için iletişim sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.