Otokopili Kağıt Kullanım Alanları

Yüksek kaliteli karbon kağıdı olarak da bilinir. Yazıların doğrudan alttaki kağıda da geçmesini sağlar. Yapısal özellikleri sayesinde otokopili kağıt üzerine yazılanlar alttaki kağıt ile temas etmez. Böylelikle otokopili kağıtlarda karbon kağıdı kullanmaya gerek kalmaz. Özellikle fatura ve irsaliye için yaygın olarak kullanılan bir kağıt türüdür. Mali müşavirlik işlemleri, fatura kesimi ya da kargo işlemlerinde çok sık kullanılır.

otokopili kağıtOtokopili Kağıtların Özellikleri

Otokopili kağıtlarda, mürekkep rengi doğrudan alttaki kağıda geçer. Otokopili kağıt basım şekli sayesinde kağıdın kaydırılması gibi durumlarla da karşılaşılmaz. Bu nedenle pratik bir şekilde kullanıma oldukça müsaittir. Herhangi bir kopya kağıdı kullanmadan yazıların alttaki nüshaya geçmesini sağlamaktadır. Özel solüsyonlarla hazırlanmasıyla verimli sonuç elde edilir.

Kişilerin faaliyet gösterdiği sektöre bağlı olarak çeşitli amaçlarla kullanılabilir. Buna göre farklı boyut ve gramajlarda üretilmektedir. Reba Kağıt bünyesinde hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara kaliteli ürün seçenekleri sunuyoruz. Kozmetik, ilaç ve tekstil sektörü gibi alanlara üretim sağlamaktayız. Yeni nesil ekipmanlarımızla olumlu yönde kullanıcı deneyimini tesis etmeyi hedefliyoruz.

Otokopili Kağıt ve Kullanım Alanları

Otokopili kağıtlar reçete, fatura, gider pusulası, sipariş formu, seyahat biletleri, para makbuzları ya da adisyon fişleri için kullanılabilir. Nüsha gereken tüm çıktılarda otokopi kağıdın kullanımı hem zaman hem de maliyet açısından avantaj sağlar. Verilerin diğer kopyalara aktarımı sürecini daha kolay hale getirir. Farklı özelliklere sahip üç ayrı kağıttan oluşur. Böylelikle kullanım alanı açısından kişi ve kurumlara çeşitlilik sağlar.

Reba Kağıt olarak sektördeki deneyimimiz ve yetkili kadromuz ile öne çıkmaktayız. Gelişmiş sevkiyat koşullarımız ile Türkiye’nin her noktasına kağıt ve karton ürün gönderimi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda gerekli ürünlerin teminini sağlıyoruz. Otokopili kağıt hakkında teklif almak için ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.