otokopili kağıt fiyatları

Otokopili Kağıt Fiyatları

Kendinden karbonlu olma özelliği sayesinde kopyası gereken belgelerde kullanılır. Farklı renk seçenekleri ve gramajlarla üretilebilir. Otokopili kağıt fiyatları, kağıdın boyutuna, türüne ve gramına bağlı olarak değişiklik gösterir. Tecrübeli yönetici kadromuz ve yetkili ekibimiz bu anlamda kullanıcıların memnuniyetini önemsiyoruz. Kağıt ve karton ürünlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim kanalları aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beyaz, renkli ya da impression otokopili kağıtlar birçok alanda yaygın olarak kullanılır. Satış fişi, bilet ve faturalandırılma gibi süreçleri daha pratik hale getirmektedir. Ciltli ve ciltsiz olmak üzere iki farklı türde otokopi kağıt bulunur. Ciltli çeşitleri manuel olarak yazıma uygundur. Fakat ciltsiz kağıtlarda ise dijital ortamlardaki bilgilerin basımı için tercih edilir.

otokopili kağıt fiyatları

Otokopili Kağıt Fiyatları ve Özellikleri 

Otokopi kağıtları genellikle 59×84 cm ve 70×100 cm boyutlarında üretilir. Bununla birlikte beyaz otokopili kağıtlar daha yaygın kullanılır. Otokopili kağıt gramajları genellikle 55 gr ve 80 gr olarak üretilir. Ancak farklı gramajlarda üretim de mümkündür. Kullanım alanına bağlı olarak otokopili kağıtlar farklı boyut, gramaj ve renkte üretilebilir. Otokopili kağıt fiyatları da kullanım alanına ve kağıdın sahip olduğu özelliklere bağlı olarak şekillenir.

Tahsilat makbuzu, siparişi formu, para makbuzu, tediye makbuzu ya da taşıma irsaliyesi gibi farklı alanlarda yaygın olarak kullanılan otokopi kağıtları toptan şekilde satın alınabilir. Toptan satın alınan otokopi kağıt fiyatları daha ekonomik olmaktadır.