otokopili-kağıt

OTOKOPİ KAĞITLAr

Otokopi kağıtları, kullanım alanına göre çeşitli türlerde ve boyutlarda üretilebildiği gibi, temel olarak iki tür otokopi kağıdı bulunur. Ciltli otokopi baskı kağıtları, mürekkepli kalem kullanımı için üretilir ve sadece birkaç kopya üretebilir. Ciltli olmayan otokopili baskı kağıtları ise istenen sayıda nüsha üretebildiği gibi, dijital ya da elektronik kopyalama cihazlarıyla kullanılır.

Otokopi kağıtları kullanım alanları çok çeşitlidir. Nüsha üretimi gereken her alanda otokopili kağıtlardan yararlanılabilir. Muhasebe gibi iş alanlarında, seyahat sektöründe ya da makbuz gerektiren işlerde otokopili kağıtlar sıklıkla kullanılır.

Karbon kağıtlardan farklı olarak otokopili kağıtlar özel bir solüsyona sahiptir. Bu açıdan kullanımı son derece pratiktir.

Otokopili kağıt fiyatları, otokopi kağıdının türüne, kalitesine ve gramajına göre değişiklik gösterebilir. Toptan otokopi kağıt ile istenen tür, boyut ve nitelikte otokopi kağıdı üretilebilir.

Kargo, makbuz, irsaliye gibi işler için kullanılacak olan otokopi kağıtlarına logo basımı, çeşitli baskılar ya da tablo çizimleri hazır olarak kullanılabilir.