Normprint Karton Nedir?

Üretim ve imalat sektörünün en önemli aşamalarından biri olan paketleme oldukça önemlidir. Ürünü koruma ve kullanıcılara sunma açısından etkili olduğu bilinir. Son yıllarda normprint karton, baskı kalitesi ve üretim kolaylığı gibi sebeplerden dolayı tercih edilir. Özellikle az oranda mürekkep kullanılarak üretilmesi kişilere avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda geri dönüşüme dayalı materyallere yer verilmesi de oldukça etkilidir.

Krome karton, genel anlamda birbirinden farklı sektör için kritik önem arz etmektedir. Gıda, tekstil, kozmetik ve ilaç sanayisi örnek olarak gösterilebilir. Bunlardan biri olan normprint krome karton ise üreticiler tarafından en çok tercih edilen baskı malzemelerinden biridir.

Üretimi gerçekleştirilen malzemelerin koruma ve sergileme süreçlerinde istenilen sonucu vermektedir. Bu anlamda Reba Kağıt olarak yüksek kalitede üretim tesislerimiz ve deneyimli kadromuzla hizmet sağlıyoruz. Güncel stok durumuna bağlı olarak belirtilen süre içerisinde ürünlerinizi sizlere ulaştırıyoruz. 

Normprint Karton Özellikleri

Çok katlı kuşeli karton olarak estetik açıdan arzu edilen parlaklığı vermektedir. Normprint karton ise benzerleri arasında kullanıcılarına iyi bir laklanabilirlik olanağı sunar. Üst katmanına kuşe işlemi gerçekleştirilir. Alt katmanı ise gri renge sahip ve geri dönüştürülmüş malzemelerle üretilmiştir. Hangi alanda kullanıldığına bağlı olarak çeşitli gramaj değerleri bulunur. Kutu yapımı ve paketleme süreçlerinde etkili sonuca ulaşılır.

Krome Karton Çeşitleri

Exprint ve lükstriplex krome karton olarak bilinen çeşitleri de mevcuttur. Özellikle lükstriplex karton, ayrıntılı baskı gereken alanlarda yüksek pliyaj işlevi sayesinde tercih edilir. Baskı, kutu üretimi ve benzeri noktalarda kullanıldığı bilinir.

Tekstil ve sanayi sektörü başta olmak üzere çeşitli alanların üretim süreçlerinde yer verilmektedir. Krome karton, kırtasiye ve kozmetik ürünlerinin paketlenmesi noktasında kullanılır. Aynı zamanda temizlik malzemelerinin ambalajlanmasında aktif rol oynamaktadır. 

Normprint Karton Fiyatları

Geniş kapsamlı üretim ve kalite aşamalarıyla birlikte müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket ediyoruz. Sektördeki teknolojik gelişmeler ışığında yeni nesil üretim sistemleri tercih etmekteyiz. Reba Kağıt olarak profesyonel ekibimiz ve gelişmiş teknik ekipmanlarımız ile öne çıkmaktayız. Normprint karton fiyatları ve diğer karton çeşitlerimiz ile ilgili stok bilgisi için iletişim kanalları aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.