Normprint Karton Fiyatları

Kağıt ve karton ürünleri, gün içerisinde çeşitli alanlarda karşımıza çıkmaktadır. Ambalajlama, tanıtım ve tekstil sektöründe aktif olarak kullanılır. Bunlardan biri olan normprint karton fiyatları ve üretim süreçleri gibi başlıklar sıklıkla sorulmaktadır. Krome karton çeşitlerinden biridir. Üretilmesi esnasında kullanılan malzemeler ve tekniği ile farklılaşır.

Krome Normprint Karton

Reba Kağıt olarak bünyemizdeki gelişmiş teknolojik alt yapı ve profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin bulunduğu sektöre göre ihtiyaç duyulan ürünler değişkenlik gösterir. Kullanım alanı, ebat ve çeşit bakımından talep edilen ürün doğrultusunda gerekli uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Sektördeki 30 senenin üzerindeki deneyimimiz ile kağıt ve karton üretiminde etkili sonuçlar elde ediyoruz.

Krome Normprint Karton Fiyatları

Paketleme ve ambalaj üretimi süreçlerinde yer verilen bir malzemedir. Benzerleriyle kıyaslandığında daha az oranda  mürekkep kullanılır. Bu sayede normprint karton ürünlerinden parlak bir baskı elde edilir. Özellikle laklanabilirlik açısından da olumlu yönde etki ettiği kaydedilir. En üst yüzeyine ise kuşe uygulaması gerçekleştirilir. Estetik anlamda tüketicilerin arzu ettiği görünüme ulaşılır.

Normprint Karton

Normprint krome karton haricinde exprint ve lükstriplex olmak üzere farklı türleri mevcuttur. Hizmet verilen sektör ve üreticilerin ihtiyaçlarına göre talep edilen ürün farklılaşır. Çok katlı kuşeli krome kartonlar arasında belirli etkenlerden ötürü öne çıkmaktadır. Arka yüzeyi gri renkte olması sebebiyle kutu yapımı ve baskı uygulamasında avantaj sağlar.

Reba Kağıt ve Karton bünyesinde farklı alanlarda çalışan firmalara hizmet vermekteyiz. Özellikle makine üretimi konusunda ulusal ve global ölçekte faaliyet göstermekteyiz. Hızlı ve güvenilir sevkiyat olanağıyla kısa süre içerisinde ürünlerin tarafınıza ulaşımını sağlıyoruz. Kendini günden güne geliştiren teknolojik altyapımız ve profesyonel saha ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Normprint karton fiyatları ve stok bilgisi için bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.