Lüx Triplex Karton Nedir?

Krome karton çeşitleri, imalatçılara ve tüketicilere sağladığı avantajlarla çok sayıda alanda tercih edilir. Az miktarda mürekkep kullanımıyla lüx triplex karton, farklı nitelikteki ürünlerde kullanılır. Reklam, tanıtım amaçlı yapılan baskılarda etkili sonuç elde edilir. Yüksek oranda pliyaj özelliği ve laklanabilir işlevi ile istenilen görünüme ulaşılır. Son katın yapımında kullanılan blade kuşe işlemiyle estetik anlamda öne çıkar.

Lüx Triplex

Reba Kağıt olarak gelişmiş teknolojik alt yapımız ile karton ve kağıt ürünleri üretimini sürdürmekteyiz. Alandaki 30 yılı aşkın tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Tekstil, davetiye, etiket ve paketleme gibi farklı sektörlerde faaliyetlerimiz bulunur. Mevcut stok durumuna bağlı olarak ebat ve bobin olarak toptan satış olanağı sağlıyoruz. Yeni nesil lojistik sistemlerle Türkiye’nin çok sayıda bölgesine teslimat gerçekleştiriyoruz.

Lüx Triplex Karton ve Kullanım Alanı 

Beyaz renkteki arka yüzeyiyle kozmetik ürünlerin paketlemesinde arzu edilen sonuca ulaşılır. Gıda ve ilaçların ambalajlanmasında da olumlu yönde etki eder. Satış aşamasına gelindiğinde tüketicilerin beğenisini kazanmada fayda sağlamaktadır. Diğer krome karton çeşitlerine kıyasla lüx triplex karton, maddi anlamda da öne çıkmaktadır. Daha az oranda mürekkep ile baskı kalitesi anlamında istenilen sonuca ulaşılır.

Lüx Triplex Karton

Normprint ve exprint karton, kullanıcıların talepleri doğrultusunda geliştirilen ürünler arasındadır. Hangi ebat ve gramaj aralığında istendiğine bağlı olarak hareket edilir. Üretim süreci sırasında alanında uzman ekibimiz tarafından gerekli işlemler gerçekleştirilir. Teknolojik anlamda güncel gelişmeler doğrultusunda yeni nesil ekipmanlarla hizmet veriyoruz. Reba Kağıt ürünleri olarak lüx triplex karton hakkında detaylı bilgi edinmek için iletişim kanalları aracılığıyla ekibimize ulaşabilirsiniz.