Krome Karton

Paket ve ambalajlama alanlarında en sık kullanılan karton türlerinin başında gelir. Geri dönüştürülmüş kağıtlardan elde edildiği için maliyet açısından da avantaj sağlar. İlaç, kozmetik, temizlik malzemesi gibi ürünlerin ambalajında genellikle krome karton kullanılır.

Krome Karton Boyutları

Kağıt ve karton ürünlerine kıyasla kullanım alanına göre farklı ebatlar ve gramajlarda üretilebilir. Bununla birlikte kartonların niteliği de kullanım şekline ve ambalaj sürecinde istenen kaliteye göre farklılık gösterebilir.

 

Diğer kağıt ve karton türlerine oranla daha ekonomik olan krome karton, paketleme alanında kullanıma son derece uygundur.

Krome Karton

krome karton

Krome Karton Kullanım Alanları

Kullanıcılar ve firmalar tarafından en yaygın kullanıldığı alanlar, kutu ve ambalaj ürünleridir. Dış materyali karton olan ambalajların büyük bölümü krome karton kullanılarak üretilmiştir.

Kutu ve ambalajın yanı sıra, sıvamalı ve sıvamasız kutu imalatında, ilaç kutuları, pasta, baklava paketlemesinde kullanılır. Tekstil ürünleri, hediyelik ve elektronik eşya sektöründe yararlanılan bir malzemedir. Aynı zamanda oyuncak paketlerinde de başvurulan bir üründür.

Krome Karton Fiyatları

Genellikle kartonun niteliği ile gramajına ve kalitesine göre farklılık gösterebilir. İçerikleri gereği geri dönüştürülmüş kağıtlardan üretildiği için, diğer ambalaj malzemelerine oranla çok daha ekonomiktir.

 

Toptan satışı ve krome karton fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.