Krome Karton Üreticileri

Krome Karton Üreticileri

Dış malzemesinin yapısal özelliği gereği paketleme, ambalaj gibi alanlarda tercih edilen bir üründür. Özellikle imalatçılar tarafından sıklıkla talep edilmektedir. Krome karton üreticileri arasında Reba Kağıt, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle alanında tercih edilir. Ek olarak üretim alanlarımız içerisinde bristol ve otokopili kağıt gibi ürünler de bulunur. Bunlarla beraber kesme ve ebatlama makine üretimi ile alt yapı sistemlerine katkı sağlamaktayız.

Krome Karton

Gelişmiş üretim sistemlerimiz ile ülke ekonomisine olumlu yönde etki etmeyi amaçlıyoruz. 10 seneyi aşkın deneyimimizle dilme ve ebatlama makinelerinin satışını yapıyoruz. Firma olarak kısa, orta ve uzun dönem hedeflerle teknik anlamdaki yenilikleri takip ediyoruz. Böylelikle müşterilerimize yüksek kalitede de kağıt ve karton ürünler sunmaktayız.

Krome Karton Üreticileri ve Hizmetleri

Reba Kağıt olarak kullanım alanı, üretim biçimi ve ihtiyaca göre krome karton çeşitlerimiz bulunur. Normprint, exprint ve lüxtriplex olarak adlandırılmaktadır. Tekstil, kozmetik ya da davetiye gibi hangi amaçla kullanıldığına göre standart gramaj değerleri mevcuttur. 200, 230, 300, 350, 400 ve 450 gram şeklinde örneklendirilebilir. Kuşeli ve çok katlı olma özelliğiyle normprint krome kartonlar, ambalaj yapımında kullanılır. Diğer karton türlerine göre daha az mürekkep ile parlak baskı elde edilir.

Krome Karton Üreticileri

Ayrıntılı olarak tasarlanan grafik baskı örneklerinde exprint ile arzu edilen sonucu almak mümkündür. Yapısal özellikleri gereği pliyaj kabiliyeti oldukça yüksektir. Üretim aşamaları içerisinde bulunan blade tekniği sayesinde estetik açıdan istenilen sonuca ulaşılır. Son olarak lüxtriplex, bir yüzü beyaz renkli olması nedeniyle kullanıcılarına şık bir görünüm sağlar. Gıda, ilaç, tanıtım ve özel gün kartları gibi çeşitli alanlarda yer verilir.

Kağıt ve krome karton stoklarımız ile ilgili bilgi almak için uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.