Krome Karton Özellikleri

Krome Karton Özellikleri

Ambalaj ve paketleme sektöründe aktif olarak kullanılır. Beyaz ve mat yapıdaki iki farklı yüzden meydana gelir. Son yıllarda kişiler tarafından sıklıkla talep edildiği için krome karton özellikleri merak edilmektedir. Dış yüzeyinin renkli olmasından dolayı kozmetik sektörü ve çeşitli alanlarda kullanılır. Üretim tarzına göre çok sayıda çeşidi bulunur. Normprint, exprint, luxprint ve ultra luxprint krome karton çeşitlerini örnek olarak verebiliriz.

Krome Karton Avantajları

Reba Kağıt olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile yüksek kalitede ürünler sunmaktayız. Türkiye’nin dört bir tarafına 7/24 hizmet imkanımız bulunur. Kullanım alanına bağlı değişkenlik gösteren krome karton çeşitleriyle kağıt ihtiyacınızı karşılamaktayız. Reba farkı ile krome karton, yüksek kalite ve hızlı teslimat olanağıyla birlikte öne çıkmaktadır.

Krome Karton Özellikleri Nelerdir?

Krome baskı kağıdı, pürüzsüz ve kalın yapıdaki özelliklere sahiptir. Yapım aşamasında bitkisel içerikli ürünlere yer verilir. Bu sebeple geri dönüşüme uyumlu olması krome karton avantajları arasında en çok bilinen etkenlerdendir. Çoğunlukla ofset baskı tekniğinde sıvamalı ya da sıvamasız paketlerde etkili sonuç alındığı kaydedilir.

Krome Karton Özellikleri

Bir diğer özelliği ise bazı krome karton türlerinin bir yüzü oldukça yüksek seviyede satene edilir. Bu nedenle tanıtım ve davetiye amaçlı baskılarda başvurulan bir üründür. Aynı zamanda kartvizit ve reklam amaçlı yapılan ayrıntılı baskılarda da kullanılmaktadır. Luxprint krome karton olarak bilinen ve kullanılan mürekkep seviyesi açısından da avantaj sağladığı bilinir. En üst yüzeyine uygulanan blade teknolojisi sayesinde estetik görünümlü ve parlak bir sonuç elde edilir.

Gıda, kozmetik ve ilaç sektörü gibi pek çok farklı alandaki baskı işlerinde kullanılan bir kağıt çeşididir. Reba Kağıt hizmetleri sayesinde geniş stok listesi ve avantajlı toptan satış fiyatlandırması olanaklarından faydalanabilirsiniz. Bobin veya kamyon olarak satışlarımız bulunur. Sizler de krome karton özellikleri ve kullanım alanlarıyla ilgili bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.