Krome Karton Nedir?

Gelişen baskı teknolojileriyle beraber karton ve kağıt ürünler çeşitlendirilir. Karton çeşitleri arasında paket ve ambalaj alanında sıklıkla kullanılmaktadır. Krome karton nedir ve hangi boyutları olduğu kullanıcılar tarafından sıkça sorulur. Hizmet verdiğimiz sektörün gereksinimlerine bağlı olarak hareket ediyoruz.

Krome Karton Nedir

Genellikle geri dönüşebilen malzemelerden üretilir. Mat ve beyaz tonları olmak üzere iki farklı yüzeyi bulunur. Temizlik ve ilaç sanayisinde başta olmak üzere krome kağıt malzemesine pek çok alanda yer verilir.

Stoklarımızda bulunan çeşitli gramaj ve boyutlarda üretim süreçlerini yürütüyoruz. Kağıt ve karton ürünleri imalatındaki deneyimimiz ve profesyonel yönetici kadromuz ile hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan kurumsal kimliğimizle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Krome Karton Çeşitleri 

Boyut ve kullanılan malzeme olarak krome karton nedir ve içeriği gibi konular merak edilir. Kullanıcıların arzu ettikleri doğrultuda istenilen biçimde imal edilir. Baskı sektöründe yer alan karton türlerine göre daha az maliyetli olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Temel olarak dört farklı başlıkta incelenebilir.

  • Normprint: Arka tarafı, gri renkli olan ve birden fazla katmanı bulunan bir karton türüdür. Daha az oranda mükerrep ile baskı anlamında istenilen sonucu vermektedir.
  • Exprint: Ayrıntılı baskı hizmetleriyle birlikte parlak bir ambalajlama olanağı sağlamaktadır. Exprint kapsamında kullanılan üründen ötürü pliyaj olanağı oldukça yüksek seviyelerde izlenir.
  • Luxprint: Gıda ve kozmetik ürünlerinin yanı sıra reklam ve çeşitli grafik tasarımların baskısı sırasında luxprint krome kartona yer verilir.
  • Ultra Luxprint: Reba Kağıt olarak KM2 hattı üzerinde özel olarak seçilen ürünlerle az miktarda mürekkep ile istenilen materyale sahip olunmaktadır.

Krome Karton Nedir

Normprint Krome Karton Nedir?

Kağıt ve karton kullanıcılarının ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı özelliklere sahip ürünler tasarlandı. Krome karton çeşitleri arasında sağladığı avantajlarla sıklıkla tercih edilir. Normprint karton, baskı kalitesi ile bilinen bir üründür. Aynı zamanda kozmetik ve gıda ürünlerinin paketlenmesinde kullanılır. Tüketicilerin olumlu yöndeki değerlendirmeleri doğrultusunda üretimi sağlanır. 

Kullanım alanına göre farklı ebatlarda ve gramajlarda üretimi sağlanabilir. Bu nedenle ürünlerin özellikleri de kullanım biçimi ve paketleme sürecine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Reba Kağıt güvencesiyle Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermekteyiz. Krome karton nedir ve çeşitleri hakkında bilgi almak için bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz.