Krome Karton Hangi Alanlarda Kullanılır

Krome Karton Hangi Alanlarda Kullanılır?

Ambalaj ve paketleme sektörü başta olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Mat ve beyazlatılmış düzgün yüzey olarak iki farklı tarafı mevcuttur. Krome karton hangi alanlarda kullanılır bu anlamda kullanıcıların sıklıkla sorduğu sorulardandır. Özel günler, tanıtım ve benzeri amaçlı ürünlerde başvurulan bir kağıt türüdür. Aynı zamanda ilaç, kozmetik, yiyecek ve içeceklerin paketleme süreçlerinde etkili sonuç alınır. Reba Kağıt olarak 300 ile 450 gram arasında değişen ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Ham madde olarak geri dönüştürülebilen malzemeler kullanılarak üretilir.

Krome Karton Türleri Nelerdir?

Yapısal özellikleri gereği kutu ve ambalaj yapımına oldukça uygundur. Bireylerin istekleri ve kullanım alanına göre dört farklı türü bulunur. Normprint, ambalaj üzerinde son derece yüksek kalitede sonuç verdiği bilinir. Arka tarafı gri renkli ve birden fazla katmandan oluşmaktadır. Blade kuşe tekniği sayesinde baskı sonrasında parlak bir görüntü elde edilir. Diğer krome karton türlerine göre daha az miktarda mürekkep kullanılır.

Krome Karton Hangi Alanlarda

Ayrıntılı işlem gereken baskılar, exprint karton türü ile birlikte gerçekleştirilir. Ürünün içeriğinde bulunan malzemeleri nedeniyle pliyaj işlevi yüksektir. Katmanlar arasında en yukarıda bulunan yüzeyi blade tekniğiyle beraber çok katlı kuşe uygulaması gerçekleştirilir. Böylelikle estetik açıdan istenilen görüntüye ulaşılır.

Krome Karton Hangi Alanlarda Kullanılır?

Son olarak luxprint ve ultra luxprint olarak adlandırılan karton çeşitlerinden bahsedilebilir. Arka yüzeyi beyaz renkli olmasından dolayı tanıtım, gıda ve ilaç sektöründe tercih edilir. Ultra luxprint, yüksek oranlarda beyaz tonları barındıran ürünlerdir. Baskı süreci boyunca çok katlı kuşe teknolojisi sayesinde hassas ve kaliteli bir sonuca ulaşılır.

Alanında hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet vermesi ile öne çıkmaktadır. Reba Kağıt olarak müşteri memnuniyetini önceliklerimiz arasında tutarak arzu edilen sonuca ulaşmayı hedeflemekteyiz. Krome kağıt hangi alanlarda kullanılır veya ürünlerimiz ile ilgili teklif almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.