Krome Karton Çeşitleri Nelerdir?

Krome Karton Çeşitleri Nelerdir?

Krome Karton: Bir yüzeyi düzgünleştirilmiş ve beyazlatılmış, diğer yüzeyi mattır. Bu kağıt türü genellikle ambalaj sektöründe kullanılır.

Krome Karton Çeşitleri

NORMPRINT [GD]:  Ambalajda başarıyla kullanılabilen ve arka yüzü gri olan bu ürünün, son katına blade kuşe uygulaması yapılmaktadır. Çok katlı kuşeli bir karton çeşidi olan Normprint daha az mürekkeple parlak bir baskı imkanı sunmanın yanı sıra laklanmaya da elverişlidir.
EXPRINT [GD]:  Detaylı grafik baskı işlerinde ve her türlü ambalajda başarıyla kullanılabilen bu ürünün yapısı dolayısıyla pliyaj kabiliyeti yüksektir. Exprint, üst yüzeye, son katı blade teknolojisiyle olmak üzere, uygulanan çok katlı kuşe sayesinde; daha az mürekkeple parlak bir baskı sunmakta ve iyi bir laklanabilirlik sağlamaktadır.
LUXPRINT [GT]:  Arka yüzü beyaz olduğu için ilaç, kozmetik, gıda başta olmak üzere; her türlü ambalajın yanı sıra, kartpostal, özel gün kartları ve reklam amaçlı detaylı grafik baskı işlerinde tercih edilen Luxtriplex’de pliyaj kabiliyeti yüksektir. Üst yüzeyi ise, son katı blade teknolojisiyle olmak üzere, uygulanan çok katlı kuşe sayesinde daha az mürekkeple parlak bir baskı ve iyi bir laklanabilirlik özelliği sağlayabilmektedir.
ULTRA LUXPRINT [GT]:  KM2 hattında üretilen, her iki yüzde de yüksek beyazlık değerlerine sahip pigment kuşeli ve özel seçilmiş eski kağıt harmanlı ürünümüzdür. Üst yüzeye son katı “Blade” teknolojisiyle olmak üzere uygulanan çok katlı kuşe sayesinde daha az mürekkeple kaliteli ve hassas baskı elde edilmektedir. Alt yüzey daha beyaz ve tek kat pigment kuşeli olduğundan baskı yapılabilir niteliktedir.