Kağıt Ebatlama Makinesi

Son yıllarda endüstriyel alandaki gelişmelerin faydalarını çok sayıda sektörde görebiliriz. Kağıt ve karton üretiminde de yeni nesil sistemlerle birlikte daha hızlı ve etkili sonuçlar elde edilir. Kağıt ebatlama makinesi üretimi kapsamında 25’in üzerinde ekipmanımız mevcuttur. Reba Kağıt olarak REAL Machinery markamız ile farklı çeşitlerdeki ürün skalamız ile hizmet vermekteyiz.

Kağıt Ebatlama

Kağıt ve karton üretimindeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile öne çıkmaktayız. Kurumsal kimliğimiz ile alanda istihdam yaratmayı hedefliyoruz. Özellikle ülke çapında sanayi ve üretim alt yapılarına katkıda bulunuyoruz. Kağıt ebatlama işleminin elektronik sistemler tarafından yapılmasının çok sayıda faydası bulunur. Güvenilir ve pratik hizmet sunmasıyla kullanıcılara avantaj sağlamaktadır.

Kağıt Ebatlama Makinesi Ne İşe Yarar?

Kağıt üretimi esnasında hata payını en aza indirmek amacıyla makinelere yer verilir. Antistatik özelliğine sahip pnömatik çekici merdane ile üretim aşamalarında katkı sağlamaktadır. İki kollu karton veya kağıt ebatlama makinesi ise üreticilere kullanım kolaylığı kazandırır. Modeller arasında bobin genişliği ve bobin çapı aralığı farklılaşmaktadır. Böylelikle hizmet verdiğiniz sektörün gereksinimlerini karşılamayı hedefliyoruz.

Ebatlama Makinesi

Dokunmatik HMI panel ve sıkma koniği gibi özellikleriyle kişilere pek çok fayda sağlamaktadır. İhtiyacınız olduğu ölçülerde kesim boyunu ayarlayabilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda hassasiyet ve hız ayarlarını yapabilirsiniz. Reba Kağıt olarak dilme ve ebatlama makinesi imalatı gerçekleştirmekteyiz. Alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile Türkiye’nin pek çok noktasına hizmet vermekteyiz. Dilme ve kağıt ebatlama makinesi hakkında bilgi edinmek, teklif almak için iletişim kurabilirsiniz.