Exprint Karton Nedir?

Kağıt ve karton ürünleri arasında krome karton, kullanıcılara sunduğu avantajlarla öne çıkmaktadır. Çeşitli kullanım alanları ve maddi anlamda sunduğu olanaklar ile tercih edilir. Exprint karton ise ayrıntılı grafik tasarım yer alan ürünlerde kullanılır. Gıda, kozmetik ve ilaç sektöründe aktif olarak kullanılmaktadır. Krome kartonun özellikleri gereği satış sürecinde de katkı sağlar. Özellikle estetik anlamda olumlu yöndeki sonuçlar oldukça etkilidir.

Exprint Karton

Exprint krome karton ürünlerinin beraberinde bireylerin gereksinimlerine göre farklı türleri de bulunur. Normprint ve lüxtriplex karton olarak sıralanabilir. Genellikle her iki yüzü farklı niteliklere sahiptir. Beyaz ve gri renklerde olup baskı açısından parlak yüzeyi daha uygundur. Reba Kağıt olarak müşterilerimizin hizmet verdiği alana göre farklı ölçülerde satış yapmaktayız. Davetiyeden tekstil sektörüne uzanan çeşitli firmalara hizmet veriyoruz.

Exprint Karton Özellikleri

Exprint krome karton, tanıtım ve paketleme işlemlerinde yüksek performans göstermektedir. Çok katlı kuşe karton adı verilen materyalden üretimi sağlanır. Bu sayede etkili pliyaj özelliğine sahiptir. Aynı zamanda parlak baskıyla beraber kişilerin arzu ettiği sonuç elde edilir. Bir diğer özelliği ise diğer karton türleriyle karşılaştırıldığında daha az maliyetlidir. Üretimi esnasında daha az oranda mürekkep kullanılması olumlu yönde katkı sağlamaktadır.

Exprint Karton

Gramaj ve boyut açısından hangi amaçla kullanıldığına göre değişiklik gösterir. Krome karton ürünleri, kişilerin istek ve önerileri doğrultusunda farklı ebatlarda görülebilir. Gıda, oyuncak ve kozmetik ürünlerinin paketlemesi sırasında kullanılır. Ek olarak karton bardak imalatı sürecinde de yer verilir.

Müşteri memnuniyeti esas alınarak hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz. Üretim ve baskı alanındaki 30 yılın üzerindeki deneyimimiz ile Türkiye’nin pek çok noktasına ulaşım sağlıyoruz. Exprint karton satışı ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

https://youtu.be/Tt4ZF7jrbP8