Bristol Kağıt Nedir?

Lüks ambalajların kutulama süreçlerinde kağıt ve karton ürünleri kullanılır. Yeni nesil matbaa teknikleri sayesinde estetik anlamda istenilen sonucu vermektedir. Bristol kağıt nedir ve üretim süreçlerinden bahsedeceğiz. Reba Kağıt olarak gelişmiş baskı ekipmanlarımız ve tecrübeli ekibimizle hizmet veriyoruz. Ağırlıklı olarak gıda ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren kişilerle çalışmaktayız.

Bristol Kağıt

Kullanım alanına göre farklı boyutlarda üretimi sağlanır. Bristol kağıtların gramaj aralığı, 180 gramdan başlayıp 450 grama kadar devam etmektedir. İlaç ve pasta kutularıyla beraber çeşitli baskı ürünlerinde de kullanılır. Dergi, kitapların ön – arka kapakları ve broşür baskılarında oldukça etkili sonuç alınır. Amerikan bristol kağıt, üretimi sırasında kullanılan teknikler gereği imalatçılara çeşitli avantajlar sağlar. Böylelikle çok sayıda kişi tarafından tercih edilir.

Amerikan Bristol Kağıt Nedir?

Müşterilerin istekleri doğrultusunda karton ve kağıt baskı işlemi gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizden biri olan bristol kağıdın, ön ve arka yüzlerinin özellikleri gereği baskı malzemesi olarak etkili sonuç alınır. Beyaz ve parlaklık oranı bakımından yüksek oranda etki sağlanır. Pürüzsüz ön yüzü ve kirli beyaz renktedir. Baskı uygunluğu açısından pürüzsüz tarafa işlem yapılır. Yüksek oranda bükülme ve delinme direnci kullanıcılara avantaj sağlamaktadır.

Amerikan Bristol Kağıt

Yumuşak yüzeyi ve elverişli kaplama işlevine sahiptir. Aynı zamanda bristol kağıt özelliklerinden biri olan renk dayanıklılığı sayesinde arzu edilen estetik görünüm sağlanır. Homojen dağılım açısından da yüksek kalınlıkta sonuç verir.

Reba Kağıt olarak mevcut stok durumuna göre talep edilen ebatlarda ürün temini yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlama noktasında zaman kaybını en aza indirmeyi hedeflemekteyiz. Yurtiçindeki büyük çaplı bayiliklerle beraber Türkiye genelindeki kullanıcıların gereksinimlerini karşılıyoruz.

Sizler de bristol kağıt nedir ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim kanalları ile bize ulaşabilirsiniz.