Bobin Ebatlama Makinası

Bobin Ebatlama Makinası

Ofset baskı işlemine alınacak materyaller, baskı kalıbı için uygun hale getirilmektedir. Reba Kağıt olarak üretim hedefli çalışma anlayışımız ve sektördeki tecrübemiz ile bobin ebatlama makinası satışımız bulunur. Maliyet planlaması ve üretim aşamalarının belirlenmesi sürdürülebilirlik açısından oldukça önemlidir. Amerikan bristol kağıt, krome karton ve otokopili kağıtların istenilen ebat ve sayıda imalatını gerçekleştirmekteyiz. Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren müşterilerimize toptan satış avantajımız bulunur.

Ebatlama Makinası

Bobin Ebatlama Makinası Üretimi

Gelişen teknolojik olanaklar sayesinde imalat ve üretim süreçlerine olumlu yönde etki göstermektedir. Böylelikle daha kısa sürede ve daha az efor ile işlemler gerçekleştirilir. Aynı zamanda süreçlerin sonunda hata oranının oluşma ihtimali daha az görülür. Dilme ve ebatlama sistemleri, kişilerin kağıt ve karton ürün ihtiyaçları sonucunda ortaya çıkmıştır. İki kollu ebatlama makinesi, sıkma koniği ve dokunmatık HMI panel olarak adlandırılır.

  • İki Kollu Ebatlama Makinesi: Bobin ebatlama sistemleri içerisinde maksimum bobin genişliği ve çapı elde etme imkanı bulunur. Kullanılan cihazın modeline göre farklılaşmaktadır. İki kollu ebatlama makineleri içerisinde dokunmatik panel ve çift servo motor gibi özellikleri mevcuttur.
  • Sıkma Koniği: Otomatik tansiyon kontrollü fren özelliği, hava soğutma teknolojisine sahip kağıt – karton makinelerinin üretim ve satışını gerçekleştirmekteyiz.
  • Dokunmatik HMI Panel: Bobin kesim boyu ve hızı gibi ayarlamalar yapılmaktadır. Dokunmatik HMI panel aracılığıyla kesim boyu ve hassasiyetini kontrol edilir. Özel olarak tasarlanan arayüzü ve dil opsiyonları ile kullanımı oldukça kolaydır.

Kağıt ve karton ürünlerinin imalatının yanı sıra bobin ebatlama makinası üretimiyle sektörel anlamda öncü olmaktayız. 10 yılın üzerindeki deneyimimiz ve gelişmiş alt yapı sistemleriyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Teklif almak ve üretim süreçleriyle ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.