ARKASI KRAFT KROME KARTON

ARKASI KRAFT KROME KARTON

Geri dönüştürülmüş kağıtlardan elde edilen kraft krome karton birçok ambalajın ham maddesi olarak kullanılmaktadır. Arkası kraft krome karton; kalın, pürüzlü ve selüloz renklidir. Kraft selülozdan yapıldığı için oldukça dayanıklıdır. Bu sebeple arkası kraft krome kartonlar farklı sektörlerde farklı amaçlarla kullanılmaktadır.

Arkası Kraft Krome Kartonlar Nerelerde Kullanılır?

ARKASI KRAFT KROME KARTON

Bir yüzeyi düzgünleştirilmiş ve beyazlatılmış olan arkası kraftt krome kartonun diğer yüzeyi mattır. Bu yapısal özelliğinden dolayı arkası kraft krome karton birçok alanda kullanılmaktadır. Geri dönüştürülmüş kağıtlar sayesinde elde edilen kraft karton, genellikle davetiye, kartvizit ve ambalajlarda tercih edilmektedir.

Arkası Kraft Krome Karton Fiyatları

Birçok alanda kullanılabilen kraft krome karton fiyatları özellikle davetiye, kartvizit ve ambalajlarda kullanılması sebebiyle merak edilmektedir. Reba Kağıt olarak kraft krome karton ürünlerimiz, tüm ölçü ve gramajlarıyla her zaman stoklarımızda bulunmaktadır. Kraft krome karton fiyatları, kullanım alanları ve özellikleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bristol kağıt, otokopili kağıt gibi sıklıkla kullanılan ürünlerim ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Kraft Kağıt Hammaddesi Nedir?

ARKASI KRAFT KROME KARTON

Hayatımızın pek çok alanında kağıt ve kağıt ürünlerini kullanmaktayız. Hemen hemen her alanda var olan kağıt ürünlerinin imalatı için öncelikli olarak ağaçlar kesilir ve kesilen ağaçlar kabuklarından ayrılır. Bu ayırma işleminin ardından elde edilen kütükler küçültülür ve hamur haline gelebilmesi için belirli ölçülerde su eklenir. Hamurun içine eklenen selüloz maddesi ile hamur kağıt halini alır. Rengi için mürekkep eklenir ve bu şekilde kağıt üretimi tamamlanır.