Ara Karton Fiyatları

Tekstil ve kozmetik gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Mat ve beyaz olmak üzere farklı yapılardaki yüzeyleriyle öne çıkmaktadır. Geri dönüşüm işlemine uygun materyallerden üretilir. Bireyler tarafından ara karton fiyatları ve hangi gramajlarda üretildiği merak edilmektedir. Reba Kağıt olarak 200, 230, 300, 350, 400 ve 450 gram aralıklarında karton ürünlerinin üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Krome Ara Karton

Kullanım alanına bağlı olarak avantajlı fiyatlandırma seçeneklerimiz bulunur. Geniş stok listesiyle Türkiye’nin her noktasına teslimat gerçekleştirmekteyiz. Matbaa, ambalaj ve etiket üretimi gibi çeşitli hizmetlerimiz bulunur. Aynı zamanda tekstil sektörü, poşet ve ambalaj yapımıyla sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Stok durumumuza bağlı olarak belirtilen temin süresi içerisinde teslimat sağlıyoruz. 

Krome Ara Karton Fiyatları

Krome ara karton, az miktarda mürekkep kullanımına rağmen oluşturulan ürünlerde yüksek verim elde edilmektedir. Böylelikle paketleme ve ambalaj alanında tercih edilen kağıt türleri arasında yer alır. Aynı zamanda baskı kalitesi bakımından da istenilen sonuç ortaya çıkmaktadır. Kişilerin talep ettiği ölçülere göre hizmet vermekteyiz. Üretim ve baskı amacıyla kullandığımız gelişmiş teknolojik imkanlara sahip ekipmanlar da olumlu yönde etki etmektedir.

İlaç, kozmetik ve tekstil sektörlerinde krome ara karton sıklıkla kullanılan ürünler arasındadır. Üretim ve kullanım kolaylığı açısından sağladığı faydalardan dolayı öne çıkmaktadır. Ürünün bir yüzünün pürüzsüz, beyaz ve dayanıklı yapısından dolayı imalatçılar tarafından tercih edilir. Giysilerin paketlemesi sürecinde estetik görünüm sağlaması amacıyla yer verilir.

Krome Ara Karton Üretimi 

Ara Karton Fiyatları

Tekstil alanında üretim yapan firmalar tarafından sıklıkla kullanılır. Ürünlerin satışa hazırlanma sürecinde olumlu yönde katkı sağlar. Malzemelerin kırışmaması ve düzgün bir biçimde durması gibi işlevleri bulunur. Gerek dayanıklılık gerekse pratik kullanımı açısından kişilere avantaj sağlar.

Reba Kağıt olarak son teknolojik imkanlardan faydalanmaktayız. Deneyimli ve profesyonel kadromuz ile uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Matbaa, ambalaj, davetiye ve poşet gibi alanlarda da kişilere üretim sağlıyoruz. Üretim ve teslimat süreçlerinde olabildiğince az oranda hata payıyla hareket etmekteyiz.

Kaliteli ve hızlı sevkiyat seçenekleriyle kağıt – karton imalatı gerçekleştiriyoruz. Gelişmiş üretim sistemleri ve profesyonel ekibimizle üstün kalite standartları çerçevesinde hizmet vermekteyiz.  Sizler de ara karton fiyatları ve stok listesiyle ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.